KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15684242
nr 1568 4242
Signerad L Boehm (Niels Walseth), Vallflicka. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:36:44
2/10 18:50:24
300 kr
2/10 20:18:36